Strona Główna

Księga Zmarłych

Rozmieszczenie Grobów na naszych Cmentarzach W Strudze i w Lubominie

Zaktualizowano 28 lipca 2018

Na Cmentarzu w Lubominie Spoczywają:

Lewa Strona Kwatery Niemieckiej
Prawa Strona Kwatery Niemieckiej
śp. Agnes Springer - zm. 1941-10-01
śp. Albert Hoffmann - zm. 1939-06-07
śp. Alfred August Rudolph - zm. 1897-05-29
śp. August Springer - zm. 1932-03-02
śp. August Springer - zm. 1938-05-05
śp. August Taube - zm. 1886-00-00
śp. August Zengler - zm. 1928-12-31
śp. Auguste Arndt - zm. 1935-08-30
śp. Auguste Brauer - zm. 1924-02-05
śp. Auguste Otto (geb. Oritz) - zm. 1943-02-27
śp. Auguste Schiller - zm. 1923-00-00
śp. Berta Golisch - zm. 1941-02-01
śp. Elfriede Heinzel - zm. 1924-02-27
śp. Emilie Zingler (geb. Fischer) - zm. 1941-08-04
śp. Emma Elsner - zm. 1941-03-27
śp. Emma Kaiser (geb. Rolf) - zm. 1938-05-29
śp. Erich Emmerich - zm. 1928-12-31
śp. Erich Müller - zm. 1922-05-09
śp. Erna Hentschel (geb. Gr?ndel) - zm. 1928-07-28
śp. Ernestine Littmann - zm. 1929-05-14
śp. Ernestine Rudolf - zm. nn
śp. Ernestine Scholz (geb. Ludewig) - zm. 1931-00-00
śp. Frieda Eckert - zm. 1920-03-21
śp. Frieda Emmerich (geb. Milde) - zm. 1938-01-16
śp. Friedrich Rubelt - zm. nn
śp. Gieselotte Langer - zm. 1945-04-17
śp. Hanna Zengler - zm. 1937-12-27
śp. Heinrich Beister - zm. 1933-05-24
śp. Heinrich Mittman - zm. nn
śp. Heinrich Reil - zm. 1941-00-00
śp. Henriette Mittman (geb. Seidel) - zm. nn
śp. Hermann Scholz - zm. 1929-01-23
śp. Hermann Thomas - zm. 1934-12-31
śp. Herta Kinner - zm. 1933-02-23
śp. Julius Klenner - zm. 1927-10-13
śp. Karl Rudolf - zm. 1943-00-00
śp. Karoline Neuebauer - zm. 1941-12-13
śp. Maria Kirchner - zm. 1957-01-31
śp. Marie Menzel - zm. 1882-09-28
śp. Marta Simon - zm. 1926-06-06
śp. Marta Wermann - zm. 1935-09-02
śp. Marta Ernestyna Seidel geb. Scholz - zm. 1896-11-07
śp. Martin Müller - zm. 1922-05-14
śp. Pauline Rudolf - zm. nn
śp. Pauline Tolke - zm. 1939-11-12
śp. Richard Walter - zm. 1942-05-17
śp. Robert Otto - zm. 1935-07-17
śp. Rosine Niesel - zm. 1918-07-14
śp. Rudolf Hamann - zm. 1919-07-09
śp. Wilhelm Niesel - zm. 1941-01-30


śp. Adolf Merst - zm. 1915-12-22
śp. Agnes Eckert (geb. Bönsch) - zm. 1925-03-25
śp. Alfred Urban - zm. 1911-07-31
śp. Anna Merst - zm. 1938-11-04
śp. Anna Rudolph - zm. 1926-01-05
śp. Anna Täuber - zm. 1915-08-15
śp. August Gründel - zm. 1916-07-04
śp. August Rudolph - zm. 1912-02-02
śp. Emma Steiner - zm. 1914-01-11
śp. Ewald Eckert - zm. 1923-06-25
śp. Fritz Jung - zm. 1917-09-15
śp. Gertruda Schubert (geb. Lehmann) - zm. 1957-02-08
śp. Gottfiried Elsner - zm. 1922-11-08
śp. Heinrich Leder - zm. 1916-07-11
śp. Helene Krause - zm. 1922-12-06
śp. Henriette Steker - zm. 1911-12-24
śp. Hermann Rudolph - zm. 1910-02-11
śp. Hilda Asser (geb. Mahn) - zm. 1910-02-03
śp. Ida Menzel - zm. 1936-12-30
śp. Josef Steiner - zm. 1919-08-12
śp. Julius Schubert - zm. 1924-09-17
śp. Karl Wilhelm - zm. 1894-01-06
śp. Karoline Pohl (geb. Pohl) - zm. 1906-10-13
śp. Karoline Ventur (geb. Schreiber) - zm. 1913-12-03
śp. Marie Thome - zm. 1911-09-11
śp. Oswald Kornig - zm. 1911-12-29
śp. Paul Hübner - zm. 1912-11-17
śp. Wilhelm Urban - zm. nn

śp. Helena Elfriede Tralls - zm. 1992-12-13 - miejsce - L/5/17/08
śp. Konrad Tralls - zm. 1965-10-08 - miejsce - L/5/17/08







  ...Do początku Strony


Lubomin Kwatera II
Lubomin Kwatera III
Rząd 1

śp. Andrzej Bochna - zm. 2012-10-04 - miejsce - L/2/01/01
śp. Zdzisław Soczawa - zm. 2012-10-09 - miejsce - L/2/01/02
śp. Adam Toll - zm. 2006-11-16 - miejsce - L/2/01/03
śp. Ireneusz Bałabas - zm. 2012-12-30 - miejsce - L/2/01/03
śp. Bolesław Foryś - zm. 2013-08-30 - miejsce - L/2/01/04
śp. Stanisława Czapłowska - zm. 2004-11-27 - miejsce - L/2/01/04
śp. Marta Nowakowska - zm. 2013-08-18 - miejsce - L/2/01/08
śp. Zofia Zawadzka - zm. 2013-11-11 - miejsce - L/2/01/08
śp. Janusz Karpiłowski - zm. 2016-10-28 - miejsce - L/2/01/08.1
śp. Tadeusz Janik - zm. 2013-03-12 - miejsce - L/2/01/09

Rząd 2

śp. Zdzisław Krzyżak - zm. 2008-01-29 - miejsce - L/2/02/01
śp. Barbara Kwiatkowska - zm. 2009-07-05 - miejsce - L/2/02/02
śp. Krzysztof Kwiatkowski - zm. 2017-01-04 - miejsce - L/2/02/02
śp. Anatol Sazanowicz - zm. 2009-08-09 - miejsce - L/2/02/03
śp. Maria Sazanowicz - zm. 2012-02-16 - miejsce - L/2/02/03
śp. Roman Walków - zm. 2010-03-01 - miejsce - L/2/02/04
śp. Donata Lubas - zm. 2012-04-16 - miejsce - L/2/02/05
śp. Jan Kołakowski - zm. 2012-04-29 - miejsce - L/2/02/06
śp. Czesław Charęza - zm. 2011-12-14 - miejsce - L/2/02/08
śp. Eugeniusz Gibes - zm. 2011-07-02 - miejsce - L/2/02/09

Rząd 3

śp. Stanisław Czarnecki - zm. 1995-11-12 - miejsce - L/2/03/01
śp. Maria Czarnecka - zm. 2002-04-07 - miejsce - L/2/03/02
śp. Ludwika Godyk - zm. 2014-10-26 - miejsce - L/2/03/03
śp. Michał Godyk - zm. 1996-02-15 - miejsce - L/2/03/03
śp. Władysław Pintal - zm. 2006-09-02 - miejsce - L/2/03/05
śp. Teresa Pintal - zm. 1996-08-01 - miejsce - L/2/03/05.1
śp. Piotr Plis - zm. 1996-08-06 - miejsce - L/2/03/06
śp. Bronisław Derecznik - zm. 1997-03-12 - miejsce - L/2/03/07
śp. Józef Brożyna - zm. 1997-05-10 - miejsce - L/2/03/09
śp. Marianna Brożyna - zm. 2009-04-25 - miejsce - L/2/03/09

Rząd 4

śp. Teresa Grzelak - zm. 2016-08-19 - miejsce - L/2/04/01
śp. Zbigniew Grzelak - zm. 1993-07-17 - miejsce - L/2/04/01
śp. Malwina Sazanowicz - zm. 1995-01-05 - miejsce - L/2/04/03
śp. Stanisław Sazanowicz - zm. 1995-01-05 - miejsce - L/2/04/03
śp. Walentyna Sazanowicz - zm. 1995-01-05 - miejsce - L/2/04/03
śp. Aleksander Sazanowicz - zm. 2005-07-22 - miejsce - L/2/04/04
śp. Helena Wołoszczuk - zm. 1995-03-03 - miejsce - L/2/04/05
śp. Kazimierz Wołoszczuk - zm. 1995-10-03 - miejsce - L/2/04/06
śp. Cecylia Bułat - zm. 2012-05-10 - miejsce - L/2/04/09
śp. Józef Kożuch - zm. 1995-04-18 - miejsce - L/2/04/09
śp. Anna Kwietniewska - zm. 1997-01-01 - miejsce - L/2/04/10
śp. Piotr Miniur - zm. 1999-02-06 - miejsce - L/2/04/11

Rząd 5

śp. Genowefa Miernik - zm. 2000-08-11 - miejsce - L/2/05/01
śp. Maciej Miernik - zm. 1993-03-14 - miejsce - L/2/05/01
śp. Mirosława Hopa - zm. 1993-03-22 - miejsce - L/2/05/03
śp. Bolesław Harmak - zm. 2014-08-07 - miejsce - L/2/05/05
śp. Czesława Harmak - zm. 1993-04-07 - miejsce - L/2/05/05
śp. Czesław Domasik - zm. 1993-04-16 - miejsce - L/2/05/07
śp. Henryk Domasik - zm. 1997-05-17 - miejsce - L/2/05/08
śp. Jan Gołyźniak - zm. 1993-01-15 - miejsce - L/2/05/09
śp. Janina Gołyźniak - zm. 2017-05-11 - miejsce - L/2/05/09
śp. Maria Gołyżniak - zm. 2014-07-09 - miejsce - L/2/05/10

Rząd 6

śp. Ryszard Bieńkowski - zm. 2005-08-09 - miejsce - L/2/06/01
śp. Maria Krawiec - zm. 1991-12-30 - miejsce - L/2/06/02
śp. Stanisław Krawiec - zm. 2017-06-08 - miejsce - L/2/06/02
śp. Ryszard Krawiec - zm. 2010-11-26 - miejsce - L/2/06/03
śp. Stefan Matyjaszczuk - zm. 1992-08-15 - miejsce - L/2/06/04
śp. Stefan Sadza - zm. 1993-02-18 - miejsce - L/2/06/06
śp. Władysław Derecznik - zm. 1992-11-17 - miejsce - L/2/06/07
śp. Czesława Dereczenik - zm. 2010-07-03 - miejsce - L/2/06/08
śp. Zygmunt Mazurkiewicz - zm. 1992-06-25 - miejsce - L/2/06/09

Rząd 7

śp. Łucja Załubska - zm. 1998-06-17 - miejsce - L/2/07/01
śp. Piotr Załubski - zm. 2014-01-28 - miejsce - L/2/07/01
śp. Bronisław Łysiak - zm. 1992-08-14 - miejsce - L/2/07/02
śp. Katarzyna Łysiak - zm. 1991-10-31 - miejsce - L/2/07/02
śp. Stanisław Papierz - zm. 1991-10-19 - miejsce - L/2/07/03
śp. Manfred Tralls - zm. 2001-01-03 - miejsce - L/2/07/04
śp. Jan Skaliński - zm. 1991-12-08 - miejsce - L/2/07/05
śp. Kazimierz Ślusarski - zm. 1990-01-30 - miejsce - L/2/07/06
śp. Rozalia Ślusarska - zm. 2011-11-15 - miejsce - L/2/07/06
śp. Wacław Derecznik - zm. 1989-12-11 - miejsce - L/2/07/08
śp. Maria Dereczenik - zm. 2012-08-20 - miejsce - L/2/07/09
śp. Teresa Dereczenik - zm. 1995-07-19 - miejsce - L/2/07/09

Rząd 8

śp. Józef Telewa - zm. 1998-07-15 - miejsce - L/2/08/01
śp. Maria Telewa - zm. 2016-02-28 - miejsce - L/2/08/01
śp. Bronisława Smolarz - zm. 2010-05-29 - miejsce - L/2/08/03
śp. Witalis Smolarz - zm. 1991-10-26 - miejsce - L/2/08/03
śp. Marian Bobrowski - zm. 2000-11-30 - miejsce - L/2/08/04
śp. Anna Tralls - zm. 1989-11-05 - miejsce - L/2/08/05
śp. Genowefa Skulska - zm. 2001-11-20 - miejsce - L/2/08/06
śp. Kazimierz Skulski - zm. 1989-10-06 - miejsce - L/2/08/06
śp. Teresa Skulska - zm. 1957-02-09 - miejsce - L/2/08/06
śp. Zofia Skulska - zm. 1951-05-29 - miejsce - L/2/08/06
śp. Krystyna Papierz - zm. 2017-01-23 - miejsce - L/2/08/07
śp. Weronika Papierz - zm. 1996-11-04 - miejsce - L/2/08/07
śp. Władysław Papierz - zm. 1989-10-01 - miejsce - L/2/08/07
śp. Salomea Naborczyk - zm. 1989-05-27 - miejsce - L/2/08/08
śp. Teresa Rajchel - zm. 2015-04-23 - miejsce - L/2/08/09
śp. Marianna Rajchel - zm. 2013-07-18 - miejsce - L/2/08/10
śp. Stanisław Rajchel - zm. 1988-10-09 - miejsce - L/2/08/10

Rząd 9

śp. Stanisław Żurawski - zm. 2004-08-10 - miejsce - L/2/09/01
śp. Zygmunt Karolewski - zm. 1989-01-11 - miejsce - L/2/09/02
śp. Aniela Woroniak - zm. 1989-05-01 - miejsce - L/2/09/03
śp. Jan Woroniak - zm. 1988-08-23 - miejsce - L/2/09/03
śp. Władysław Poluch - zm. 1988-08-07 - miejsce - L/2/09/04
śp. Maria Świderska - zm. 2005-06-07 - miejsce - L/2/09/05
śp. Andrzej Podgórski - zm. 1988-07-19 - miejsce - L/2/09/06
śp. Antonii Łysiak - zm. 2005-02-07 - miejsce - L/2/09/07
śp. Genowefa Przewoźnik - zm. 1988-03-13 - miejsce - L/2/09/11
śp. Maria Bielawska - zm. 2017-01-21 - miejsce - L/2/09/12
śp. Władysław Bielawski - zm. 1989-06-04 - miejsce - L/2/09/12

Rząd 10

śp. Kazimierz Czapłowski - zm. 1989-10-07 - miejsce - L/2/10/01
śp. Maria Czapłowska - zm. 1988-02-23 - miejsce - L/2/10/01
śp. Stanisław Czapłowski - zm. 1986-08-19 - miejsce - L/2/10/02
śp. Paweł Czapłowski - zm. 2010-06-08 - miejsce - L/2/10/03
śp. Bazyli Andrejczuk - zm. 2014-04-04 - miejsce - L/2/10/04
śp. Bazylina Andrejczuk - zm. 1986-10-19 - miejsce - L/2/10/04.1
śp. Józef Skałubowicz - zm. 1986-12-12 - miejsce - L/2/10/05
śp. Józef Skałubowicz - zm. 1994-12-01 - miejsce - L/2/10/06
śp. Jan Kuckiewicz - zm. 1987-01-05 - miejsce - L/2/10/07
śp. Leszek Pluta - zm. 1987-07-17 - miejsce - L/2/10/08

Rząd 11

śp. Józef Szpadel - zm. 1983-09-28 - miejsce - L/2/11/01
śp. Marianna Szpadel - zm. 2006-12-06 - miejsce - L/2/11/01
śp. Leokadia Walków - zm. 1984-10-22 - miejsce - L/2/11/03
śp. Władysław Walków - zm. 1992-11-30 - miejsce - L/2/11/03
śp. Weronika Gałka - zm. 1984-10-31 - miejsce - L/2/11/04
śp. Anna Poluch - zm. 1984-12-03 - miejsce - L/2/11/05
śp. Johanna Żurawska - zm. 2008-03-02 - miejsce - L/2/11/06
śp. Władysław Żurawski - zm. 1985-05-23 - miejsce - L/2/11/06
śp. Marian Piwowarczyk - zm. 1986-01-25 - miejsce - L/2/11/07
śp. Natalia Piwowarczyk - zm. 2013-10-24 - miejsce - L/2/11/07
śp. Aleksander Sowiński - zm. 1986-05-24 - miejsce - L/2/11/08
śp. Stanisława Sowińska - zm. 1999-10-16 - miejsce - L/2/11/08
śp. Aleksander Tumas - zm. 2008-01-14 - miejsce - L/2/11/09

Rząd 12

śp. Helena Trawka - zm. 1985-08-22 - miejsce - L/2/12/01
śp. Waldemar Lisowski - zm. 2018-01-24 - miejsce - L/2/12/02
śp. Zofia Lisowska - zm. 1982-09-24 - miejsce - L/2/12/02
śp. Maria Żurawska - zm. 1984-03-24 - miejsce - L/2/12/03
śp. Józef Andrzejczuk - zm. 1982-10-06 - miejsce - L/2/12/05
śp. Helena Baranowska - zm. 2003-08-28 - miejsce - L/2/12/06
śp. Piotr Baranowski - zm. 1982-12-19 - miejsce - L/2/12/06
śp. Edward Długosz - zm. 1983-02-05 - miejsce - L/2/12/08
śp. Zofia Długosz - zm. 2000-05-20 - miejsce - L/2/12/09
śp. Józef Miętkiewicz - zm. 2009-09-25 - miejsce - L/2/12/10
śp. Józefa Miętkiewicz - zm. 1983-03-04 - miejsce - L/2/12/10
śp. Emilia Naborczyk - zm. 2002-02-06 - miejsce - L/2/12/11
śp. Feliks Naborczyk - zm. 1984-02-02 - miejsce - L/2/12/11

Rząd 13

śp. Anastazja Radlińska - zm. 1996-03-06 - miejsce -  L/2/13/01
śp. Piotr Radliński - zm. 1981-05-29 - miejsce -  L/2/13/02
śp. Jan Makochan - zm. 1981-08-14 - miejsce -  L/2/13/03
śp. Adam Kochański - zm. 1981-09-30 - miejsce -  L/2/13/04
śp. Lidia Fabiańska - zm. 2016-09-24 - miejsce -  L/2/13/04.1
śp. Nadzieja Dobruk - zm. 2002-04-26 - miejsce -  L/2/13/05
śp. Zygmunt Dobruk - zm. 2007-09-10 - miejsce -  L/2/13/05
śp. Wacław Dobruk - zm. 1987-12-22 - miejsce -  L/2/13/05
śp. Bogumiła Załubska - zm. 2009-05-10 - miejsce -  L/2/13/07
śp. Józef Załubski - zm. 1982-07-21 - miejsce -  L/2/13/07
śp. Anna Tumas - zm. 1982-09-08 - miejsce -  L/2/13/08
śp. Kazimiera Kłos - zm. 1994-04-16 - miejsce -  L/2/13/09
śp. Michał Kłos - zm. 1983-06-19 - miejsce -  L/2/13/09
śp. Kinga Fajdasz - zm. 1993-09-20 - miejsce -  L/2/13/10

Rząd 14

śp. Gertruda Rafalska - zm. 2011-02-08 - miejsce -  L/2/14/01.1
śp. Stanisław Rafalski - zm. 1980-08-29 - miejsce -  L/2/14/01.1
śp. Krystyna Kuraś - zm. 2017-11-26 - miejsce -  L/2/14/01.1
śp. Józef Koropczuk - zm. 1994-03-09 - miejsce -  L/2/14/02
śp. Rozalia Koropczuk - zm. 1980-10-05 - miejsce -  L/2/14/02
śp. Marian Dąbek - zm. 1980-11-24 - miejsce -  L/2/14/03
śp. Józef Marcinkiewicz - zm. 1981-01-10 - miejsce -  L/2/14/04
śp. Stanisława Marcinkiewicz - zm. 2013-12-02 - miejsce -  L/2/14/04
śp. Stanisław Marcinkiewicz - zm. 1987-02-19 - miejsce -  L/2/14/05
śp. Kornelia Marcinkiewicz - zm. 1991-11-19 - miejsce -  L/2/14/05
śp. Ignacy Skołubowicz - zm. 2009-03-26 - miejsce -  L/2/14/06
śp. Marcjanna Bartoszewicz - zm. 1984-08-28 - miejsce -  L/2/14/06
śp. Anna Wąchała - zm. 1981-02-08 - miejsce -  L/2/14/07
śp. Zbigniew Wąchała - zm. 1981-11-27 - miejsce -  L/2/14/07
śp. Rezerwacja rez. Fajdasz -  - miejsce -  L/2/14/08
śp. Kazimierz Fajdasz - zm. 1996-04-09 - miejsce -  L/2/14/09
śp. Zbigniew Fajdasz - zm. 2008-06-05 - miejsce -  L/2/14/09

Rząd 15

śp. Eugenia Kłosowska - zm. 1983-12-18 - miejsce -  L/2/15/01
śp. Edward Franczuk - zm. 1980-07-31 - miejsce -  L/2/15/02
śp. Leontyna Sagun - zm. 1980-05-23 - miejsce -  L/2/15/03
śp. Franciszka Siminowicz - zm. 1980-07-20 - miejsce -  L/2/15/04
śp. Janina Simonowicz - zm. 2010-07-20 - miejsce -  L/2/15/04
śp. Józef Kleban - zm. 1980-04-18 - miejsce -  L/2/15/05
śp. Wolne Miejsce wolne -  - miejsce -  L/2/15/05
śp. Zofia Smyk - zm. 2015-03-14 - miejsce -  L/2/15/07
śp. Władysława Smyk - zm. 1980-04-01 - miejsce -  L/2/15/07
śp. Ryszard Gudej - zm. 1951-04-22 - miejsce -  L/2/15/07
śp. Franciszek Smyk - zm. 1987-07-06 - miejsce -  L/2/15/07.1
śp. Lucjan Smyk - zm. 2001-11-01 - miejsce -  L/2/15/07.1
śp. Kazimiera Kostusik - zm. 2005-04-03 - miejsce -  L/2/15/08
śp. Dominika Wojciukiewicz - zm. 1980-06-01 - miejsce -  L/2/15/08
śp. Władysława Skrzypiec - zm. 2007-03-04 - miejsce -  L/2/15/09
śp. Czesław Skrzypiec - zm. 1983-04-16 - miejsce -  L/2/15/09

Rząd 16

śp. Adela Moskalik - zm. 1991-09-22 - miejsce -  L/2/16/01
śp. Jerzy Gałka - zm. 2007-05-02 - miejsce -  L/2/16/02
śp. Aleksander Gałka - zm. 1980-01-03 - miejsce -  L/2/16/03
śp. Anna Gałka - zm. 1994-07-12 - miejsce -  L/2/16/03
śp. Czesława Kos - zm. 1998-12-29 - miejsce -  L/2/16/04
śp. Józef Krzyszowski - zm. 1978-09-29 - miejsce -  L/2/16/05
śp. Zofia Krzyszowska - zm. 1992-09-30 - miejsce -  L/2/16/05
śp. Genowefa Dobrucka - zm. 1978-09-29 - miejsce -  L/2/16/06
śp. Władysław Dobrucki - zm. 1990-02-21 - miejsce -  L/2/16/07
śp. Józef Glazer - zm. nn - miejsce -  L/2/16/08
śp. Józef Wołoszczuk - zm. 1978-10-28 - miejsce -  L/2/16/09
śp. Zbigniew Piłkowski - zm. 2005-07-27 - miejsce -  L/2/16/10




Rząd 1

śp. Mikołaj Świderski - zm. 1976-11-09 - miejsce - L/3/01/01
śp. Antonii Gałka - zm. 1976-12-29 - miejsce - L/3/01/02
śp. Jan Gałka - zm. 2008-06-01 - miejsce - L/3/01/02
śp. Henryka Sieradzka - zm. 1995-05-31 - miejsce - L/3/01/03
śp. Henryka Bobrowska - zm. 1977-10-21 - miejsce - L/3/01/04
śp. Anna Zięba - zm. 1979-12-25 - miejsce - L/3/01/05
śp. Jan Zięba - zm. 1978-02-01 - miejsce - L/3/01/05
śp. Zenon Sieradzki - zm. 2005-08-15 - miejsce - L/3/01/07

Rząd 2

śp. Wojciech Poniński - zm. 1974-06-28 - miejsce - L/3/02/01
śp. Helena Kwiecień - zm. 1975-01-12 - miejsce - L/3/02/02
śp. Helena Sieradzka - zm. 2013-12-19 - miejsce - L/3/02/03
śp. Stanisław Sieradzki - zm. 1975-09-25 - miejsce - L/3/02/03
śp. Stanisława Czapłowska - zm. 1975-10-26 - miejsce - L/3/02/04
śp. Stanisława Brożyna - zm. 1974-10-10 - miejsce - L/3/02/05
śp. Władysław Brożyna - zm. 1984-05-08 - miejsce - L/3/02/05
śp. Władysław Włodarczyk - zm. 1974-05-08 - miejsce - L/3/02/06

Rząd 3

śp. Edward Karpowicz - zm. 2016-11-24 - miejsce - L/3/03/01
śp. Ignacy Karpowicz - zm. 1986-01-07 - miejsce - L/3/03/01
śp. Romualda Karpowicz - zm. 2016-02-28 - miejsce - L/3/03/02
śp. Tekla Karpowicz - zm. 1972-05-15 - miejsce - L/3/03/02
śp. Zofia Dereczenik - zm. 1971-05-19 - miejsce - L/3/03/03
śp. Franciszek Skołubowicz - zm. 1969-11-11 - miejsce - L/3/03/04
śp. Marianna Skałubowicz - zm. 1994-02-11 - miejsce - L/3/03/04
śp. Norbert Miernik - zm. 1969-09-30 - miejsce - L/3/03/05
śp. Teofila Glazer - zm. 1969-09-03 - miejsce - L/3/03/06
śp. Bolesław Karwecki - zm. 1969-06-21 - miejsce - L/3/03/07
śp. Aleksander Rasiński - zm. 1970-12-22 - miejsce - L/3/03/09
śp. Michalina Rasińska - zm. 1969-06-25 - miejsce - L/3/03/09
śp. Adam Wołoszczuk - zm. 1969-02-04 - miejsce - L/3/03/10
śp. Mariola Kwiecień - zm. 1974-03-20 - miejsce - L/3/03/11
śp. Ryszard Kwiecień - zm. 2012-07-05 - miejsce - L/3/03/11

Rząd 4

śp. Bolesław Kwiecień - zm. 1973-08-25 - miejsce - L/3/04/01
śp. Anna Kwiecień - zm. 1969-10-10 - miejsce - L/3/04/02
śp. Wincenty Kwiecień - zm. 1993-01-04 - miejsce - L/3/04/02
śp. Franciszka Sagun - zm. 1968-05-31 - miejsce - L/3/04/03
śp. Maria Makochan - zm. 2008-02-01 - miejsce - L/3/04/03
śp. Stefan Skowroński - zm. 1970-05-17 - miejsce - L/3/04/04
śp. Stefania Skowrońska - zm. 2002-12-06 - miejsce - L/3/04/04
śp. Józef Wołoszczuk - zm. 1968-05-25 - miejsce - L/3/04/05
śp. Stanisław Wołoszczuk - zm. 1968-08-11 - miejsce - L/3/04/05
śp. Stanisław Skowroński - zm. 1971-09-02 - miejsce - L/3/04/06
śp. Władysław Pedry - zm. 1967-06-13 - miejsce - L/3/04/07
śp. Maria Pedry - zm. 1983-00-00 - miejsce - L/3/04/08
śp. Henryk Harasieński - zm. 2014-09-30 - miejsce - L/3/04/09
śp. Maria Matyjaszczuk - zm. 1966-02-26 - miejsce - L/3/04/09
śp. Michał Matyjaszczuk - zm. 1973-01-28 - miejsce - L/3/04/09
śp. Iwona Matyjaszczuk - zm. 1967-02-27 - miejsce - L/3/04/10

Rząd 5

śp. Maria Czarnecka - zm. 1973-07-23 - miejsce - L/3/05/01
śp. Antonina Makochan - zm. 1968-12-16 - miejsce - L/3/05/02
śp. Katarzyna Omelanowicz - zm. 1966-02-04 - miejsce - L/3/05/03
śp. Maria Sadza - zm. 1965-07-31 - miejsce - L/3/05/04
śp. Józef Żarski - zm. 1965-10-20 - miejsce - L/3/05/05
śp. Zygmunt Żarski - zm. 1965-06-19 - miejsce - L/3/05/05
śp. Helena Walków - zm. 1965-09-25 - miejsce - L/3/05/06
śp. Kazimierz Wójcikiewicz - zm. 1965-10-23 - miejsce - L/3/05/07
śp. Marian Juszczak - zm. 1966-01-16 - miejsce - L/3/05/08
śp. Wanda Matyjaszczuk - zm. 1966-08-08 - miejsce - L/3/05/09
śp. Andrzej Janiszewski - zm. 1976-12-09 - miejsce - L/3/05/10

Rząd 6

śp. Katarzyna Godyk - zm. 1983-08-15 - miejsce - L/3/06/01
śp. Mikołaj Godyk - zm. 1972-11-13 - miejsce - L/3/06/01
śp. Bronisław Krawiec - zm. 2013-03-16 - miejsce - L/3/06/02
śp. Józefa Krawiec - zm. 2007-02-10 - miejsce - L/3/06/02
śp. Małgorzata Krawiec - zm. 1968-05-03 - miejsce - L/3/06/02
śp. Marian Sowiński - zm. 1964-09-18 - miejsce - L/3/06/03
śp. Marianna Karolewska - zm. 2009-04-03 - miejsce - L/3/06/03
śp. Paweł Sowiński - zm. 2000-05-13 - miejsce - L/3/06/03
śp. Czesław Czapłowski - zm. 1964-06-22 - miejsce - L/3/06/04
śp. Irena Czapłowska - zm. 1997-10-19 - miejsce - L/3/06/04
śp. Józef Czapłowski - zm. 2002-02-16 - miejsce - L/3/06/05
śp. Zygmunt Czapłowski - zm. 1964-06-05 - miejsce - L/3/06/05
śp. Stanisław Świsłocki - zm. 1964-06-08 - miejsce - L/3/06/06
śp. Zofia Świsłocka - zm. 1996-02-27 - miejsce - L/3/06/06
śp. Bronisława Skałubowicz - zm. 2003-06-30 - miejsce - L/3/06/07
śp. Jan Ulewicz - zm. 1964-02-01 - miejsce - L/3/06/07
śp. Anna Wójcik - zm. 1963-07-04 - miejsce - L/3/06/08
śp. Jan Wójcik - zm. 1965-02-25 - miejsce - L/3/06/08

Rząd 7

śp. Franciszek Glina - zm. 1968-10-21 - miejsce - L/3/07/01
śp. Janina Soczawa - zm. 2018-04-09 - miejsce - L/3/07/02
śp. Stanisław Soczawa - zm. 1963-02-23 - miejsce - L/3/07/02
śp. Stanisław Soczawa - zm. 2005-04-05 - miejsce - L/3/07/02
śp. Jan Śmiech - zm. 1963-02-23 - miejsce - L/3/07/03
śp. Józefa Śmiech - zm. 1971-11-22 - miejsce - L/3/07/03
śp. Tekla Krzyszowska - zm. 1960-05-05 - miejsce - L/3/07/05
śp. Anna Wołoszczuk - zm. 1960-11-01 - miejsce - L/3/07/06
śp. Aniela Zaparyniak - zm. 1991-05-20 - miejsce - L/3/07/08
śp. Teodor Zaparyniak - zm. 1958-11-07 - miejsce - L/3/07/08
śp. Marianna Rafalska - zm. 1961-06-22 - miejsce - L/3/07/09
śp. Anastazja Mickiewicz - zm. 2017-05-24 - miejsce - L/3/07/10
śp. Maria Andrejczuk - zm. 1964-08-14 - miejsce - L/3/07/10

Rząd 8

śp. Anna Koropczuk - zm. 1963-03-19 - miejsce - L/3/08/01
śp. Grzegorz Koropczuk - zm. 1957-04-18 - miejsce - L/3/08/02
śp. Ireneusz Glina - zm. 1957-03-29 - miejsce - L/3/08/03
śp. Marta Glina - zm. 1996-01-24 - miejsce - L/3/08/03
śp. Aleksander Naborczyk - zm. 2008-07-26 - miejsce - L/3/08/04
śp. Katarzyna Naborczyk - zm. 1953-12-13 - miejsce - L/3/08/04
śp. Anna Matyjaszczuk - zm. 1956-06-29 - miejsce - L/3/08/05
śp. Maria Dżugała - zm. nn - miejsce - L/3/08/06
śp. Maria Siminowicz - zm. 1953-03-01 - miejsce - L/3/08/07
śp. Władysław Siminowicz - zm. 1996-07-18 - miejsce - L/3/08/07
śp. Wanda Bratko - zm. 2015-05-15 - miejsce - L/3/08/08
śp. Zofia Bratko - zm. 1954-04-22 - miejsce - L/3/08/08
śp. Dorota Korenik - zm. 1967-08-08 - miejsce - L/3/08/09
śp. Franciszek Maciak - zm. 1954-11-11 - miejsce - L/3/08/09
śp. Sabina Maciak - zm. 1993-01-23 - miejsce - L/3/08/09
śp. Mieczysław Franczuk - zm. 1961-09-16 - miejsce - L/3/08/11
śp. Urszula Żelazna - zm. 1982-02-22 - miejsce - L/3/08/12
śp. Jan Soczawa - zm. 1961-10-14 - miejsce - L/3/08/13
śp. Jadwiga Dereczenik - zm. 1961-02-20 - miejsce - L/3/08/14

Rząd 9

śp. Sylwia Trawka - zm. 1975-00-00 - miejsce - L/3/09/01
śp. Grzegorz Naborczyk - zm. 1977-06-18 - miejsce - L/3/09/02
śp. Wiesław Kwiecień - zm. nn - miejsce - L/3/09/04
śp. Dorota Miernik - zm. 1949-12-13 - miejsce - L/3/09/07
śp. Elżbieta Krzyszowska - zm. 1976-02-20 - miejsce - L/3/09/08
śp. Władysława Bielawska - zm. 1949-10-26 - miejsce - L/3/09/08
śp. Marta Wrona - zm. 1980-05-30 - miejsce - L/3/09/10
śp. Honorata Załubska - zm. 1988-12-21 - miejsce - L/3/09/11
śp. Józefa Rafalska - zm. 1948-04-04 - miejsce - L/3/09/11
śp. Maria Andrejczuk - zm. 1948-02-24 - miejsce - L/3/09/12
śp. Monika Andrejczuk - zm. 1982-09-24 - miejsce - L/3/09/12
śp. Stefan Świderski - zm. 1947-01-18 - miejsce - L/3/09/13

Rząd 10

śp. Michał Lisowski - zm. 1997-10-08 - miejsce - L/3/10/01
śp. Tadeusz Lubas - zm. 2011-07-27 - miejsce - L/3/10/03
śp. Kazimierz Zielonacki - zm. 1999-12-09 - miejsce - L/3/10/04
śp. Marianna Machowczyk - zm. 1949-12-02 - miejsce - L/3/10/04
śp. Walentyna Zielonacka - zm. 1992-01-15 - miejsce - L/3/10/04
śp. Marcin Dżugała - zm. 1947-00-00 - miejsce - L/3/10/05
śp. Maria Dżugała - zm. 1954-00-00 - miejsce - L/3/10/05
śp. Józef Widziun - zm. 1949-02-12 - miejsce - L/3/10/06
śp. Zofia Sądecka - zm. 1948-10-23 - miejsce - L/3/10/07
śp. Stanisław Juszczak - zm. 1947-01-24 - miejsce - L/3/10/08
śp. Władysława Juszczak - zm. 1983-08-01 - miejsce - L/3/10/08
śp. Andrzej Szachniewicz - zm. 1983-04-04 - miejsce - L/3/10/09
śp. Józefa Tomaszewska - zm. 2004-11-25 - miejsce - L/3/10/09
śp. Stanisława Haniszewska - zm. 1946-09-03 - miejsce - L/3/10/09
śp. Wincenty Tomaszewski - zm. 2000-09-20 - miejsce - L/3/10/09

Rząd 11

śp. Włodzimierz Biegaj - zm. 1998-07-25 - miejsce - L/3/11/01
śp. Janina Szydłowska - zm. 2003-10-12 - miejsce - L/3/11/02.1
śp. Roman Dobrucki - zm. 2000-11-06 - miejsce - L/3/11/03
śp. Janina Kurzawa - zm. 2005-11-22 - miejsce - L/3/11/04
śp. Tadeusz Kurzawa - zm. 1999-06-16 - miejsce - L/3/11/04
śp. Daniela Korenik - zm. 1999-04-02 - miejsce - L/3/11/06
śp. Józef Rzepiel - zm. 1999-03-03 - miejsce - L/3/11/07
śp. Jan Mickiewicz - zm. 1994-07-05 - miejsce - L/3/11/09

Rząd 12

śp. Franciszek Karpowicz - zm. 2008-03-31 - miejsce - L/3/12/02
śp. Teresa Karpowicz - zm. 2002-12-24 - miejsce - L/3/12/02
śp. Helena Tumas - zm. 2003-12-03 - miejsce - L/3/12/03
śp. Elżbieta Bochna - zm. 2002-07-03 - miejsce - L/3/12/04
śp. Edward Domasik - zm. 2001-11-23 - miejsce - L/3/12/05
śp. Józefa Domasik - zm. 2011-09-22 - miejsce - L/3/12/05
śp. Henryk Zarzycki - zm. 2016-10-05 - miejsce - L/3/12/06
śp. Kazimiera Zarzycka - zm. 2001-07-17 - miejsce - L/3/12/07
śp. Ryszard Rybakiewicz - zm. 2001-06-17 - miejsce - L/3/12/09
śp. Kazimiera Makochan - zm. 2001-06-14 - miejsce - L/3/12/11
śp. Ryszard Żelazny - zm. 2013-06-30 - miejsce - L/3/12/12

Rząd 13

śp. Piotr Skorupa - zm. 2016-10-14 - miejsce - L/3/13/01
śp. Rozalia Skorupa - zm. 2002-12-05 - miejsce - L/3/13/01
śp. Jan Zieliński - zm. 2004-09-27 - miejsce - L/3/13/03
śp. Maria Zielińska - zm. 2003-03-02 - miejsce - L/3/13/03
śp. Bohdan Bolesław Radliński - zm. 2003-03-25 - miejsce - L/3/13/05
śp. Genowefa Radlińska - zm. 2015-06-01 - miejsce - L/3/13/05
śp. Helena Sikora - zm. 2004-09-11 - miejsce - L/3/13/06
śp. Wiesław Sikora - zm. 2003-04-11 - miejsce - L/3/13/07
śp. Eugenia Naborczyk - zm. 2016-11-30 - miejsce - L/3/13/08
śp. Henryk Naborczyk - zm. 2003-10-22 - miejsce - L/3/13/09
śp. Johanna Juszczak - zm. 2005-05-21 - miejsce - L/3/13/10
śp. Marian Zięba - zm. 2012-04-05 - miejsce - L/3/13/12

Rząd 14

śp. Fanis Bistulas - zm. 2004-07-14 - miejsce - L/3/14/01
śp. Piotr Picek - zm. 2005-12-02 - miejsce - L/3/14/02
śp. Józef Żurawski - zm. 2006-04-19 - miejsce - L/3/14/03
śp. Rozalia Żurawska - zm. 2018-07-17 - miejsce - L/3/14/03
śp. Kazimierz Karpiłowski - zm. 2006-11-03 - miejsce - L/3/14/05
śp. Barbara Piłka - zm. 2016-10-15 - miejsce - L/3/14/05a
śp. Antoni Świsłocki - zm. 2006-12-24 - miejsce - L/3/14/07
śp. Mieczysław Siminowicz - zm. 2007-08-06 - miejsce - L/3/14/08
śp. Zdzisława Siminowicz - zm. 2009-09-07 - miejsce - L/3/14/09





  Do początku Strony


Lubomin Kwatera IV

Ponadto

Rząd 1

śp. Anna Naborczyk - zm. 2013-11-16 - miejsce - L/4/01/01
śp. Zofia Czarnecka - zm. 2014-04-01 - miejsce - L/4/01/03
śp. Katarzyna Hołdowicz - zm. 2014-11-09 - miejsce - L/4/01/04
śp. Danuta Wolska - zm. 2014-12-14 - miejsce - L/4/01/06
śp. Mieczysław Wolski - zm. 2015-10-06 - miejsce - L/4/01/06
śp. Leszek Wolski - zm. 2015-08-17 - miejsce - L/4/01/07
śp. Radosław Pilch - zm. 2015-07-13 - miejsce - L/4/01/09

Rząd 2

śp. Zenon Pieńkowski - zm. 2016-02-27 - miejsce - L/4/02/01
śp. Danuta Ceglińska - zm. 2016-10-02 - miejsce - L/4/02/02
śp. Hanna Gibes - zm. 2017-06-09 - miejsce - L/4/02/05
śp. Jerzy Czapłowski - zm. 2017-07-05 - miejsce - L/4/02/06
śp. Władysław Baziak - zm. 2017-07-06 - miejsce - L/4/02/07
śp. Jan Fejdasz - zm. 2017-11-20 - miejsce - L/4/02/08


śp. Bronisława Sławińska - zm. 2012-10-06    L - Miejsce Nieznane
śp. Józef Skorupa - zm. 2011-07-14    L - Miejsce Nieznane
śp. Michał Wołoszczuk - zm. 1988-06-14    L - Miejsce Nieznane

W Kościele Lubomińskim znajdują się Epitafia

śp. Kunegunda Sehrr - zm. 1670-08-13 - miejsce - L/0/00/01
śp. ks. Christian Möller - zm. 1627-02-17 - miejsce - L/0/00/02





   Do początku Strony
Na Cmentarzu w Strudze Spoczywają:
 
Struga Kwatera I Struga Kwatera II
Rząd 1

śp. Gabryela Kruczkowska - zm. 2012-07-03 - miejsce - S/1/01/01
śp. Damian Brzoza - zm. 2009-10-25 - miejsce - S/1/01/02
śp. Mieczysław Karnacewicz - zm. 2006-10-02 - miejsce - S/1/01/03
śp. Józef Taranek - zm. 2005-09-01 - miejsce - S/1/01/04
śp. Stanisław Mucha - zm. 2004-04-10 - miejsce - S/1/01/05
śp. Adam Klinkowski - zm. 2007-11-10 - miejsce - S/1/01/06
śp. Mirosław Bartoszuk - zm. 2003-10-01 - miejsce - S/1/01/07
śp. Daniel Wiak - zm. 2000-11-15 - miejsce - S/1/01/08
śp. Grażyna Polit - zm. 1988-03-30 - miejsce - S/1/01/09
śp. Krzysztof Owsianka - zm. 1997-03-11 - miejsce - S/1/01/10
śp. Julita Pelc - zm. 1990-05-31 - miejsce - S/1/01/11
śp. Tomasz Frajnagiel - zm. 1987-04-25 - miejsce - S/1/01/12
śp. Paulina Szpadel - zm. 1983-02-14 - miejsce - S/1/01/13
śp. Wojciech Szpadel - zm. 2014-09-05 - miejsce - S/1/01/13
śp. Mikołaj Węgrzyn - zm. 2015-12-23 - miejsce - S/1/01/14
śp. Noemi Lewandowska - zm. 2010-03-18 - miejsce - S/1/01/15
śp. Sylwia Fejdasz - zm. 1978-05-03 - miejsce - S/1/01/16
śp. Piotr Zadykowicz - zm. 1977-03-18 - miejsce - S/1/01/17
śp. Dorota Wawrzkiewicz - zm. 1976-12-02 - miejsce - S/1/01/18
śp. Richard Rothhaar - zm. 1971-12-24 - miejsce - S/1/01/19
śp. Eugeniusz Klecki - zm. 1985-07-03 - miejsce - S/1/01/20
śp. Stanisław Fałdziński - zm. 1991-03-08 - miejsce - S/1/01/21
śp. Ireneusz Ubych - zm. 2014-11-24 - miejsce - S/1/01/22
śp. Elżbieta Kobyłka - zm. 1991-03-11 - miejsce - S/1/01/23
śp. Krystyna Guźniczak - zm. 2015-03-11 - miejsce - S/1/01/23
śp. Eugeniusz Ducki - zm. 2012-04-09 - miejsce - S/1/01/24
śp. Halina Ducka - zm. 2018-07-05 - miejsce - S/1/01/24
śp. Stanisława Piwowarska - zm. 2004-11-06 - miejsce - S/1/01/25
śp. Władysław Piwowarski - zm. 1991-06-23 - miejsce - S/1/01/25

Rząd 2

śp. Barbara Sadło - zm. 2017-06-05 - miejsce - S/1/02/03
śp. Małgorzata Sadło - zm. 2018-01-31 - miejsce - S/1/02/03
śp. Sławomir Sadło - zm. 2009-01-04 - miejsce - S/1/02/03
śp. Maria Dudek - zm. 2007-09-12 - miejsce - S/1/02/04
śp. Jan Majkut - zm. 2007-05-20 - miejsce - S/1/02/05
śp. Eugeniusz Śliwa - zm. 2002-12-26 - miejsce - S/1/02/07
śp. Jan Klinkowski - zm. 2002-03-28 - miejsce - S/1/02/09
śp. Zofia Klinkowska - zm. 2003-05-31 - miejsce - S/1/02/09
śp. Jan Minkiewicz - zm. 2014-05-23 - miejsce - S/1/02/10
śp. Wanda Minkiewicz - zm. 1990-12-01 - miejsce - S/1/02/10
śp. Jan Dytrych - zm. 1995-10-22 - miejsce - S/1/02/12
śp. Janina Płuciennik - zm. 1981-12-05 - miejsce - S/1/02/13
śp. Władysław Płuciennik - zm. 1988-06-02 - miejsce - S/1/02/13
śp. Jan Lucka - zm. 1979-11-18 - miejsce - S/1/02/14
śp. Magdalena Sczelina - zm. nn - miejsce - S/1/02/15
śp. Czesław Drapacz - zm. nn - miejsce - S/1/02/16
śp. Tekla Atamańczuk - zm. 1995-05-07 - miejsce - S/1/02/17
śp. Jakub Atamańczuk - zm. 1970-11-21 - miejsce - S/1/02/18
śp. Stefan Biernat - zm. 1970-08-13 - miejsce - S/1/02/19
śp. Adam Pawelus - zm. 1985-04-21 - miejsce - S/1/02/21
śp. Franciszek Minkiewicz - zm. 1985-08-25 - miejsce - S/1/02/22
śp. Maria Minkiewicz - zm. 1990-12-01 - miejsce - S/1/02/22
śp. Czesława Świsłocka - zm. 2017-07-24 - miejsce - S/1/02/23
śp. Jan Świsłocki - zm. 1989-07-21 - miejsce - S/1/02/23
śp. Eugenia Walankiewicz - zm. 1996-08-26 - miejsce - S/1/02/25

Rząd 3

śp. Józef Filuś - zm. 2007-09-02 - miejsce - S/1/03/03
śp. Czesława Grabowska - zm. 2006-10-01 - miejsce - S/1/03/04
śp. Roman Radzikowski - zm. 2005-03-18 - miejsce - S/1/03/06
śp. Romualda Wonago - zm. 2009-12-13 - miejsce - S/1/03/07
śp. Stanisław Wonago - zm. 2006-09-13 - miejsce - S/1/03/07
śp. Franciszek Janiszewski - zm. 2006-04-23 - miejsce - S/1/03/08
śp. Irena Janiszewska - zm. 2007-07-27 - miejsce - S/1/03/08
śp. Anna Tabor - zm. 2017-05-14 - miejsce - S/1/03/09
śp. Wojciech Tabor - zm. 2013-05-06 - miejsce - S/1/03/09
śp. Danuta Glińska - zm. 1988-08-11 - miejsce - S/1/03/10
śp. Teresa Glińska - zm. 1997-04-11 - miejsce - S/1/03/10
śp. Edmund Mikołajewski - zm. 1980-07-20 - miejsce - S/1/03/11
śp. Kazimierz Salmon - zm. 1973-12-19 - miejsce - S/1/03/12
śp. Zofia Moryl - zm. 1973-10-22 - miejsce - S/1/03/13
śp. Roman Skarżyński - zm. 2015-10-22 - miejsce - S/1/03/14.1
śp. Adam Pietuszek - zm. 1968-12-20 - miejsce - S/1/03/15
śp. Adolfina Pietuszka - zm. 1980-04-06 - miejsce - S/1/03/15
śp. Józef Borowiec - zm. 1968-10-01 - miejsce - S/1/03/16
śp. Helena Konopa - zm. 2014-05-19 - miejsce - S/1/03/18
śp. Marta Strzencioch - zm. 1981-03-26 - miejsce - S/1/03/18
śp. Stanisław Konopa - zm. 2009-01-18 - miejsce - S/1/03/18
śp. Katarzyna Cyrta - zm. 1981-04-05 - miejsce - S/1/03/19
śp. Zofia Kubik - zm. 1966-07-20 - miejsce - S/1/03/21
śp. Jan Kubik - zm. 1994-08-09 - miejsce - S/1/03/22
śp. Olga Zawiła-Rogalska - zm. 2005-12-05 - miejsce - S/1/03/23
śp. Stanisław Zawiła - zm. 1989-07-24 - miejsce - S/1/03/23
śp. Piotr Antosiak - zm. 1997-01-14 - miejsce - S/1/03/24

Rząd 4

śp. Eugeniusz Mazurek - zm. 2009-12-11 - miejsce - S/1/04/02
śp. Barbara Pawlak - zm. 2001-10-16 - miejsce - S/1/04/03
śp. Weronika Oberda - zm. 2006-01-18 - miejsce - S/1/04/03
śp. Bożena Kuźma - zm. 2010-12-26 - miejsce - S/1/04/05
śp. Maria Łukasik - zm. nn - miejsce - S/1/04/06
śp. Krystyna Górnicz - zm. 2006-06-20 - miejsce - S/1/04/07
śp. Marian Górnicz - zm. 1980-05-28 - miejsce - S/1/04/07
śp. Karol Nowak - zm. 1956-12-07 - miejsce - S/1/04/08
śp. Zenon Nowak - zm. 2008-12-03 - miejsce - S/1/04/08
śp. Aleksy Świrydczuk - zm. 2010-03-15 - miejsce - S/1/04/09
śp. Eudokia Świrydczuk - zm. 1972-07-06 - miejsce - S/1/04/09
śp. Dymitr Świrydczuk - zm. 1968-04-12 - miejsce - S/1/04/10
śp. Mirosława Świrydczuk - zm. 2003-01-04 - miejsce - S/1/04/10
śp. Franciszka Kuźma - zm. 1966-04-05 - miejsce - S/1/04/11.1
śp. Piotr Kuźma - zm. 1961-02-23 - miejsce - S/1/04/11.2
śp. Zofia Kuźma - zm. 2012-05-24 - miejsce - S/1/04/11.2
śp. Zofia Borowiec - zm. 1959-09-06 - miejsce - S/1/04/12
śp. Janina Dudek - zm. 1951-05-29 - miejsce - S/1/04/13
śp. Józef Dudek - zm. 1989-03-20 - miejsce - S/1/04/13
śp. Zenon Dudek - zm. nn - miejsce - S/1/04/13
śp. Aleksander Radzikowski - zm. 1956-02-10 - miejsce - S/1/04/15
śp. Jadwiga Radzikowska - zm. 1984-02-18 - miejsce - S/1/04/15
śp. Helena Radzikowska - zm. 1979-07-10 - miejsce - S/1/04/16
śp. Małgorzata Śliwińska - zm. 2017-03-28 - miejsce - S/1/04/16
śp. Tadeusz Radzikowski - zm. 1978-10-16 - miejsce - S/1/04/16
śp. Apolonia Kurzak - zm. 2012-08-05 - miejsce - S/1/04/17
śp. Władysław Kurzak - zm. 1989-05-07 - miejsce - S/1/04/17
śp. Antonii Wosiek - zm. 1973-00-00 - miejsce - S/1/04/18
śp. Janina Brzoza - zm. 2018-02-18 - miejsce - S/1/04/18
śp. Maria Wosiek - zm. 1990-06-07 - miejsce - S/1/04/18
śp. Zenaida Pyra - zm. 1990-04-30 - miejsce - S/1/04/19
śp. Włodzimierz Stempicki - zm. 1993-01-31 - miejsce - S/1/04/20
śp. Zenon Stempicki - zm. 2015-05-30 - miejsce - S/1/04/20

Rząd 5

śp. Henryk Polit - zm. 1997-08-06 - miejsce - S/1/05/01
śp. Adam Pawlak - zm. 2007-06-24 - miejsce - S/1/05/02
śp. Irena Pawlak - zm. 1952-01-24 - miejsce - S/1/05/02
śp. Roman Pawlak - zm. 1996-06-18 - miejsce - S/1/05/02
śp. Stefan Pawlak - zm. 1970-03-24 - miejsce - S/1/05/02
śp. Teresa Pawlak - zm. 1982-05-31 - miejsce - S/1/05/02
śp. Zenobia Nowak - zm. 1968-12-15 - miejsce - S/1/05/03
śp. Franciszka Rakoczy - zm. 1989-10-22 - miejsce - S/1/05/04
śp. Jan Wolski - zm. 2013-03-01 - miejsce - S/1/05/04
śp. Zofia Iwanicz - zm. 1968-02-17 - miejsce - S/1/05/04
śp. Marian Jarzyński - zm. 1954-08-28 - miejsce - S/1/05/05
śp. Władysław Kałuża - zm. 2003-09-11 - miejsce - S/1/05/05
śp. Kazimiera Czajka - zm. 2011-12-10 - miejsce - S/1/05/06
śp. Tomasz Tokarski - zm. 1954-02-20 - miejsce - S/1/05/06
śp. Antonii Jarosz - zm. 1954-02-01 - miejsce - S/1/05/07
śp. Krzysztof Lalka - zm. 1954-01-20 - miejsce - S/1/05/08
śp. Krzysztof Malik - zm. 2009-03-09 - miejsce - S/1/05/08
śp. Jadwiga Rączka - zm. 1953-05-10 - miejsce - S/1/05/09
śp. Agnieszka Dołchań - zm. 1953-04-20 - miejsce - S/1/05/11
śp. Anna Kruchlak - zm. 2007-09-22 - miejsce - S/1/05/12
śp. Genowefa Kruchlak - zm. nn - miejsce - S/1/05/12
śp. Wacław Kruchlak - zm. 1989-04-19 - miejsce - S/1/05/12
śp. Stefan Troczka - zm. 1981-02-04 - miejsce - S/1/05/13
śp. Bronisława Troczka - zm. 1990-12-03 - miejsce - S/1/05/14
śp. Weronika Krzemińska - zm. 1989-08-25 - miejsce - S/1/05/15
śp. Marian Rakoczy - zm. 1991-06-04 - miejsce - S/1/05/16
śp. Henryk Kruczek - zm. 1999-03-21 - miejsce - S/1/05/17

Rząd 6

śp. Józef Goliński - zm. 1990-04-13 - miejsce - S/1/06/01
śp. Maksymilian Mucha - zm. 1994-05-26 - miejsce - S/1/06/02
śp. Wilhelmina Mucha - zm. 2000-10-31 - miejsce - S/1/06/03
śp. Czesław Żyżyński - zm. 1996-01-27 - miejsce - S/1/06/04
śp. Kazimiera Żyżyńska - zm. 1978-06-14 - miejsce - S/1/06/04
śp. Genowefa Majewska - zm. 1978-11-29 - miejsce - S/1/06/05
śp. Wacław Majewski - zm. 1977-07-09 - miejsce - S/1/06/05
śp. Agata Sarańczuk - zm. 2002-05-20 - miejsce - S/1/06/06
śp. Maria Lalka - zm. 1975-03-09 - miejsce - S/1/06/06
śp. Franciszka Bernacka - zm. nn - miejsce - S/1/06/07
śp. Genowefa Kamińska - zm. 1996-04-05 - miejsce - S/1/06/07
śp. Jan Dołchań - zm. 1948-07-21 - miejsce - S/1/06/08
śp. Bronisława Myrdzio - zm. 1992-05-01 - miejsce - S/1/06/10
śp. Karol Myrdzio - zm. 1981-04-11 - miejsce - S/1/06/10
śp. Irena Lomania - zm. 2005-06-10 - miejsce - S/1/06/12
śp. Robert Lomania - zm. 1989-05-29 - miejsce - S/1/06/12
śp. Tadeusz Sik - zm. 1990-05-17 - miejsce - S/1/06/14
śp. Józef Orenczak - zm. 2017-07-26 - miejsce - S/1/06/15
śp. Krystyna Bronikowska - zm. 1999-04-18 - miejsce - S/1/06/15

Rząd 7

śp. Arnold Mayer - zm. 1984-07-08 - miejsce - S/1/07/01
śp. Lucjan Pawłowski - zm. 1984-04-24 - miejsce - S/1/07/02
śp. Anna Łuczak - zm. 1983-05-31 - miejsce - S/1/07/03
śp. Zofia Wolska - zm. 1989-05-16 - miejsce - S/1/07/04
śp. Stefan Wolski - zm. 1981-04-24 - miejsce - S/1/07/05
śp. Maria Werszner - zm. 1990-01-17 - miejsce - S/1/07/06
śp. Leon Werszner - zm. nn - miejsce - S/1/07/07
śp. Katarzyna Werszner - zm. nn - miejsce - S/1/07/08
śp. Kazimierz Gołaszewski - zm. 1983-09-19 - miejsce - S/1/07/09
śp. Zofia Gołaszewska - zm. 2002-05-19 - miejsce - S/1/07/09
śp. Bronisława Świstowska - zm. 1987-02-25 - miejsce - S/1/07/11
śp. Jan Kobiałka - zm. 1990-02-26 - miejsce - S/1/07/12
śp. Stanisława Kobiałka - zm. 2012-11-23 - miejsce - S/1/07/12
śp. Kazimierz Kobiałka - zm. 2000-11-13 - miejsce - S/1/07/13
śp. Stanisława Michalkiewicz - zm. 2001-02-10 - miejsce - S/1/07/14

Rząd 8

śp. Marian Wiak - zm. 1992-04-09 - miejsce - S/1/08/01
śp. Feliks Parszewski - zm. 1979-08-17 - miejsce - S/1/08/02
śp. Leonarda Pomianowska - zm. 1999-06-04 - miejsce - S/1/08/02
śp. Maria Godyk - zm. 1978-11-28 - miejsce - S/1/08/04
śp. Piotr Godyk - zm. 1998-03-30 - miejsce - S/1/08/04
śp. Józefa Drohomirecka - zm. 2000-06-16 - miejsce - S/1/08/05
śp. Ludwik Drochomirecki - zm. 1977-09-05 - miejsce - S/1/08/05
śp. Marcel Żurawski - zm. 1950-12-03 - miejsce - S/1/08/06
śp. Jan Jaworski - zm. 1953-07-01 - miejsce - S/1/08/07
śp. Michalina Jaworska - zm. 1984-07-21 - miejsce - S/1/08/07
śp. Stefan Jaworski - zm. 2013-09-22 - miejsce - S/1/08/07
śp. Zofia Szymańska - zm. 1984-12-10 - miejsce - S/1/08/08
śp. Leon Pitak - zm. 1985-07-10 - miejsce - S/1/08/09
śp. Augusta Pitak - zm. 1999-08-10 - miejsce - S/1/08/10
śp. Hubert Bensz - zm. 1990-04-21 - miejsce - S/1/08/11
śp. Józefa Bensz - zm. 2013-01-19 - miejsce - S/1/08/11
śp. Jan Bensz - zm. 2010-07-29 - miejsce - S/1/08/12
śp. Włodzimierz Michalkiewicz - zm. 2002-05-11 - miejsce - S/1/08/13
Rząd 1

śp. Lukrecja Dutkowska - zm. 2013-05-08 - miejsce - S/2/01/01
śp. Zygmunt Dutkowski - zm. 1991-09-20 - miejsce - S/2/01/01
śp. Jerzy Dutkowski - zm. 2006-02-10 - miejsce - S/2/01/02
śp. Piotr Kubinek - zm. 1992-08-16 - miejsce - S/2/01/03
śp. Rudolf Żukowski - zm. 1992-11-20 - miejsce - S/2/01/04
śp. Kazimiera Żukowska - zm. 2006-06-05 - miejsce - S/2/01/04.1
śp. Jan Żuk - zm. 2001-09-15 - miejsce - S/2/01/05
śp. Lubow Sawczuk - zm. 2014-12-11 - miejsce - S/2/01/07
śp. Regina Jaworska - zm. 2007-12-04 - miejsce - S/2/01/07
śp. Bożena Szewczyńska - zm. 2010-05-10 - miejsce - S/2/01/08
śp. Artur Wiak - zm. 2012-03-12 - miejsce - S/2/01/09
śp. Robert Grochalski - zm. 2017-06-10 - miejsce - S/2/01/10

Rząd 2

śp. Irena Romanek - zm. 1992-06-08 - miejsce - S/2/02/01
śp. Elżbieta Serafin - zm. 1993-02-23 - miejsce - S/2/02/03
śp. Jerzy Lucka - zm. 1993-10-18 - miejsce - S/2/02/04
śp. Krystyna Szewczyńska - zm. 1993-11-06 - miejsce - S/2/02/05
śp. Stefan Szewczyński - zm. 2014-10-12 - miejsce - S/2/02/05
śp. Jarosław Szewczyński - zm. 2011-09-07 - miejsce - S/2/02/06
śp. Mikołaj Sawczuk - zm. 1993-12-02 - miejsce - S/2/02/07
śp. Jan Sawczuk - zm. 2004-09-06 - miejsce - S/2/02/08
śp. Helena Kuźma - zm. 1994-03-02 - miejsce - S/2/02/09
śp. Jerzy Piwowarski - zm. 2012-09-29 - miejsce - S/2/02/10
śp. Jerzy Szewczyński - zm. 1997-05-30 - miejsce - S/2/02/11

Rząd 3

śp. Michał Czajka - zm. 1992-12-15 - miejsce - S/2/03/01
śp. Adam Kusiak - zm. 1982-11-20 - miejsce - S/2/03/02
śp. Anastazja Kusiak - zm. 2002-01-17 - miejsce - S/2/03/02
śp. Ewa Kusiak - zm. 1981-02-07 - miejsce - S/2/03/02
śp. Stanisław Kusiak - zm. 1994-03-28 - miejsce - S/2/03/02
śp. Helena Lucka - zm. 1998-02-17 - miejsce - S/2/03/04
śp. Grzegorz Kuźma - zm. 1994-04-26 - miejsce - S/2/03/05
śp. Michał Dziedzic - zm. 1994-06-05 - miejsce - S/2/03/07
śp. Teresa Dziedzic - zm. 2005-08-06 - miejsce - S/2/03/07
śp. Jan Serafin - zm. 1995-03-07 - miejsce - S/2/03/08
śp. Jadwiga Serafin - zm. 2007-02-14 - miejsce - S/2/03/09
śp. Feliks Piejko - zm. 1995-03-27 - miejsce - S/2/03/10

Rząd 4

śp. Władysław Wolski - zm. 1995-03-31 - miejsce - S/2/04/01
śp. Mieczysława Wolska - zm. 2015-09-20 - miejsce - S/2/04/02
śp. Feliks Charchut - zm. 1995-06-28 - miejsce - S/2/04/03
śp. Janina Charchut - zm. 1996-09-18 - miejsce - S/2/04/04
śp. Zygmunt Jasiukiewicz - zm. 1995-09-21 - miejsce - S/2/04/05
śp. Maria Malik - zm. 2000-02-20 - miejsce - S/2/04/07
śp. Piotr Malik - zm. 1996-04-21 - miejsce - S/2/04/07
śp. Klara Kruczek - zm. 2014-10-15 - miejsce - S/2/04/08
śp. Władysław Kruczek - zm. 1996-05-20 - miejsce - S/2/04/08
śp. Zbigniew Pelc - zm. 1997-06-11 - miejsce - S/2/04/09
śp. Tadeusz Adamczyk - zm. 1997-08-25 - miejsce - S/2/04/10
śp. Józef Kopiwoda - zm. 1997-10-10 - miejsce - S/2/04/11
śp. Albin Oziembłowski - zm. 2004-09-03 - miejsce - S/2/04/12

Rząd 5

śp. Emilia Owsianka - zm. 1997-12-20 - miejsce - S/2/05/01
śp. Adam Owsianka - zm. 2006-04-01 - miejsce - S/2/05/01.1
śp. Tadeusz Osiwiański - zm. 1997-12-24 - miejsce - S/2/05/02
śp. Władysław Rabiniak - zm. 2000-01-23 - miejsce - S/2/05/03
śp. Zofia Rabiniak - zm. 2016-04-12 - miejsce - S/2/05/04
śp. Stanisław Jasiukiewicz - zm. 2000-02-04 - miejsce - S/2/05/05
śp. Józef Dziuba - zm. 2000-08-11 - miejsce - S/2/05/06
śp. Jadwiga Dziuba - zm. 2013-06-04 - miejsce - S/2/05/07
śp. Barbara Antczak - zm. 2003-01-03 - miejsce - S/2/06/01
śp. Waldemar Antczak - zm. 2001-03-28 - miejsce - S/2/06/01
śp. Jacek Rabiniak - zm. 2011-05-13 - miejsce - S/2/06/03

  Do początku Strony


Struga Kwatera III Struga Kwatera IV
Rząd 1

Ryszard Partyk - zm. 2017-09-02 - miejsce - S/3/01/02
Lidia Lucka - zm. 2010-04-26 - miejsce - S/3/01/03
Mieczysław Sadło - zm. 2018-03-02 - miejsce - S/3/01/03
Eugeniusz Owsianka - zm. 2009-10-22 - miejsce - S/3/01/04
Julian Tyrka - zm. 2009-05-02 - miejsce - S/3/01/05
Augustyn Kostecki - zm. 1970-06-08 - miejsce - S/3/01/06
Jan Kostecki - zm. 2012-11-30 - miejsce - S/3/01/06
Józefa Kostecka - zm. 1960-08-30 - miejsce - S/3/01/06
Helena Pruszyńska - zm. 2000-07-01 - miejsce - S/3/01/08
Julianna Kiemierz - zm. 1964-02-05 - miejsce - S/3/01/09
Zbigniew Pruszyński - zm. 2007-07-15 - miejsce - S/3/01/09
Domiła Kałuża - zm. 2006-12-02 - miejsce - S/3/01/10
Mirosław Kałuża - zm. 2016-05-14 - miejsce - S/3/01/10
Wincenty Jarzyński - zm. 1951-03-06 - miejsce - S/3/01/10
Józef Żukowski - zm. 1950-11-24 - miejsce - S/3/01/11
Stefan Żukowski - zm. 2002-12-31 - miejsce - S/3/01/11
Bronisław Żukowski - zm. 1950-06-25 - miejsce - S/3/01/12
Henryk Żukowski - zm. 1946-11-09 - miejsce - S/3/01/12
Jan Żukowski - zm. 1979-03-30 - miejsce - S/3/01/12
Maria Żukowska - zm. 1955-02-24 - miejsce - S/3/01/12
Stefania Żukowska - zm. 1982-04-18 - miejsce - S/3/01/12
Jakub Rzepiel - zm. 1941-09-29 - miejsce - S/3/01/13
Salomea Rzepiel - zm. 1957-08-06 - miejsce - S/3/01/13
Stanisław Rzepiel - zm. 1941-03-20 - miejsce - S/3/01/13
Franciszka Stępień - zm. 1957-05-08 - miejsce - S/3/01/14
Feliksa Fliszkiewicz - zm. 1990-07-28 - miejsce - S/3/01/15
Karolina Grzybowska - zm. 1981-08-06 - miejsce - S/3/01/15
Tomasz Grzybowski - zm. 1959-10-28 - miejsce - S/3/01/15
Maria Gryniewicz - zm. 1986-10-06 - miejsce - S/3/01/16
Marian Gryniewicz - zm. 1958-04-16 - miejsce - S/3/01/16
Anton Pulchman - zm. 1876-12-02 - miejsce - S/3/01/17
Bronisława Salmon - zm. 1964-01-06 - miejsce - S/3/01/18
Zofia Salmon - zm. 1962-01-04 - miejsce - S/3/01/20
Paulina Żmuda - zm. 1962-03-21 - miejsce - S/3/01/21
Edward Lipka - zm. 2018-07-13 - miejsce - S/3/01/22
Władysław Owsianka - zm. 1995-12-27 - miejsce - S/3/01/23
Józef Lipka - zm. 1968-12-29 - miejsce - S/3/01/24
Kazimierz Burek - zm. 2017-05-08 - miejsce - S/3/01/25
Krystyna Burek - zm. 2015-03-27 - miejsce - S/3/01/25
Stanisław Luter - zm. 2004-11-18 - miejsce - S/3/01/26
Stefania Luter - zm. 2010-08-19 - miejsce - S/3/01/26

Rząd 2

Zdzisław Majda - zm. 2013-01-23 - miejsce - S/3/02/01
Antonina Wilk - zm. 2013-05-10 - miejsce - S/3/02/02
Jan Wolski - zm. 2011-10-12 - miejsce - S/3/02/03
Tadeusz Iwaniec - zm. 2001-01-10 - miejsce - S/3/02/05
Antonii Ilewicz - zm. 1964-11-24 - miejsce - S/3/02/06
Eugeniusz Ilewicz - zm. 2012-08-22 - miejsce - S/3/02/06
Ludmiła Ilewicz - zm. 1988-11-25 - miejsce - S/3/02/06
Anna Janas - zm. 1982-11-17 - miejsce - S/3/02/07
Julian Przybyła - zm. 1964-12-30 - miejsce - S/3/02/07
Anna Kraszewska - zm. 1983-02-12 - miejsce - S/3/02/08
Mieczysław Kraszewski - zm. 1969-10-09 - miejsce - S/3/02/08
Weronika Murat - zm. 1968-04-11 - miejsce - S/3/02/09
Jan Koczwara - zm. 1972-11-18 - miejsce - S/3/02/10
Janina Koczwara - zm. 2010-03-23 - miejsce - S/3/02/10
Mieczysław Koczwara - zm. 1970-10-09 - miejsce - S/3/02/10
Stanisław Koczwara - zm. 2008-03-27 - miejsce - S/3/02/10
Tadeusz Koczwara - zm. 1967-01-27 - miejsce - S/3/02/10
Tadeusz Zawiła - zm. 2015-11-01 - miejsce - S/3/02/10
Apolonia Postler - zm. nn - miejsce - S/3/02/11
Benedykt Traczykowski - zm. 1998-12-09 - miejsce - S/3/02/11
Władysława Traczykowska - zm. 2014-08-20 - miejsce - S/3/02/11
Anna Stec - zm. 1986-09-29 - miejsce - S/3/02/13
Karol Stec - zm. 1963-02-11 - miejsce - S/3/02/13
Maria Michalik - zm. 1966-04-30 - miejsce - S/3/02/15
Anna Wojciechowska - zm. 1968-01-20 - miejsce - S/3/02/16
Jan Borczyk - zm. 2016-08-29 - miejsce - S/3/02/17
Józefa Borczyk - zm. 1968-02-01 - miejsce - S/3/02/17
Stanisław Borczyk - zm. 1988-02-22 - miejsce - S/3/02/17
Anna Kordyaczny - zm. 2008-05-11 - miejsce - S/3/02/18
Stanisław Kordyaczny - zm. 1971-02-27 - miejsce - S/3/02/18

Rząd 3

Andrzej Błaszko - zm. 2016-03-01 - miejsce - S/3/03/02
Janina Antosiak - zm. 2009-11-26 - miejsce - S/3/03/03
Wojciech Lasecki - zm. 2003-12-17 - miejsce - S/3/03/04
Józefa Pieńkoś - zm. 2007-03-04 - miejsce - S/3/03/05
Zofia Szczurowska - zm. 1996-04-17 - miejsce - S/3/03/06
Bogdan Szczurowski - zm. 2011-03-17 - miejsce - S/3/03/07
Leon Szczurowski - zm. 1978-01-09 - miejsce - S/3/03/07
Marianna Szczurowska - zm. 2016-08-02 - miejsce - S/3/03/07
Maria Pruszyńska - zm. 1976-00-00 - miejsce - S/3/03/08
Wojciech Rucki - zm. 1977-04-11 - miejsce - S/3/03/09
Maria Jacyszyn - zm. 1982-10-09 - miejsce - S/3/03/10
Władysław Jacyszyn - zm. 1985-09-06 - miejsce - S/3/03/10
Wiesław Owsianka - zm. 1994-11-29 - miejsce - S/3/03/11
Antonina Owsianka - zm. 1985-02-18 - miejsce - S/3/03/12
Wojciech Owsianko - zm. 1976-09-02 - miejsce - S/3/03/12
Stanisław Łuczak - zm. 1975-05-15 - miejsce - S/3/03/13
Regina Pawłowska - zm. 1974-06-15 - miejsce - S/3/03/14
Jan Czapnik - zm. 1972-09-29 - miejsce - S/3/03/15
Weronika Czapnik - zm. 2001-02-07 - miejsce - S/3/03/15
Władysława Pelc - zm. 2010-04-21 - miejsce - S/3/03/16
Adam Wolski - zm. 1965-12-30 - miejsce - S/4/00/01
Edward Wolski - zm. 1965-12-30 - miejsce - S/4/00/01
Piotr Wolski - zm. 1965-12-30 - miejsce - S/4/00/01
Stanisław Wolski - zm. 1965-12-30 - miejsce - S/4/00/01
Anna Sowińska - zm. 1951-11-18 - miejsce - S/4/00/02
Wiesław Szołdrowski - zm. 1962-04-24 - miejsce - S/4/00/02
Mieczysław Michalkiewicz - zm. 1961-05-28 - miejsce - S/4/00/04
Anna Kostrzewska - zm. 1971-05-04 - miejsce - S/4/00/05
Wiesław Klinkowski - zm. 1954-01-08 - miejsce - S/4/00/06


Struga Kwatera V

Rząd 1

Tadeusz Nocek - zm. 2015-03-25 - miejsce - S/5/01/01
Franciszek Korobczuk - zm. 2015-12-20 - miejsce - S/5/01/03
Ryszard Brzoza - zm. 2016-07-26 - miejsce - S/5/01/04
Maria Klimek - zm. 2017-05-01 - miejsce - S/5/01/05


Struga Kolumbarium

śp. Zenon Milejski - zm. 2011-05-13 - miejsce - S/Kol1/00/04
śp. Robert Morzyński - zm. 2012-11-28 - miejsce - S/Kol1/00/07
śp. Helena Żaba - zm. 2015-06-08 - miejsce - S/Kol1/00/15
śp. Teresa Andrzejewska-Kusiak - zm. 2014-12-08 - miejsce - S/Kol1/00/17


W Kościele Stróżańskim znajdują się Epitafia:

śp. Zygmunt Czettritz - zm. 1541-07-12 - miejsce - S/0/00/01
śp. Georg Czettritz - zm. 1545-04-09 - miejsce - S/0/00/02
śp. Abraham Czettritz - zm. 1598-05-14 - miejsce - S/0/00/03
śp. Magdalena Haugwitz - zm. 1603-12-13 - miejsce - S/0/00/04
śp. Helena Czettritz - zm. 1626-01-20 - miejsce - S/0/00/05
śp. Katarzyna Czettritz - zm. 1662-02-05 - miejsce - S/0/00/06
śp. Ernest Christian Hohendorf - zm. 1784-04-24 - miejsce - S/0/00/07
śp. Johann David Freudiger - zm. 1808-04-19 - miejsce - S/0/00/08
śp. Charlotta Zofia Tugendreich von Lieres - zm. 1811-06-05 - miejsce - S/0/00/09
śp. Dorota Czettritz - zm. nn - miejsce - S/0/00/10
śp. Jerzy Abraham Czettritz - zm. nn - miejsce - S/0/00/11

Ponadto

śp. Ernst Konrad - zm. 1956-05-13 - miejsce - Miejsce Nieznane
śp. Helena Buczyńska - zm. 1982-01-10 - miejsce - Miejsce Nieznane
śp. Helena Szlendak - zm. 1999-05-30 - miejsce - Miejsce Nieznane
śp. Michalina Czech - zm. 1960-03-22 - miejsce - Miejsce Nieznane
śp. Jerzy Szewczyński - zm. 1993-11-06 - miejsce - S - Miejsce Nieznane
śp. Karl Hamffe - zm. 1935-07-23 - miejsce - S - Miejsce Nieznane
śp. Klara Pastler - zm. 1965-09-04 - miejsce - S - Miejsce Nieznane
śp. Stanisław Koropczuk - zm. 1998-12-09 - miejsce - S - Miejsce Nieznane
śp. Wiera Czapnik - zm. 2001-10-02 - miejsce - S - Miejsce Nieznane


Nagrobki wstawione w przypadkowym miejscu:

śp. Anna Arlt - zm. 1941-00-00
śp. Christiane Renner - zm. 1939-01-14
śp. Emma Springer - zm. 1922-02-18
śp. Ernestyna Mai - zm. 1928-08-21
śp. Ludmiła Mestigen - zm. 1541-06-20
śp. Ludwig Blümke - zm. 1929-10-20
śp. Luisa Winkler - zm. 1926-03-16
śp. Margarita Bube - zm. 1941-03-04
śp. Marta Hamffe - zm. 1926-05-01
śp. Paul Fischer - zm. 1942-01-01
śp. Sebastian Klus - zm. 1963-01-22
śp. August Reimann zm. 1939-07-18
śp. Pauline Reimann zm. 1922-09-20



   Do początku Strony

x. Zbigniew Bartosiewicz AD 2018
Proboszcz Parafii Rzymsko Katolickiej
pw. Matki Bożej Bolesnej
w Strudze 

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus!